SchoolSportBest: 

Voor al uw vragen een mail naar: info@schoolsportbest.nl

Om af te melden, als je verhinderd bent tijdens de kennismakingscursussen, graag een "belletje" of mail naar je trainer/begeleider, zie onder:

Aikido                             Hans Floor                           aikido@zonnet.nl                           06-12574710 of 399449

Atletiek                         Tom Lassing                        tom@lassing.nl                                      0499-395450

Batîco                            Judith Postuma                   info@batico.nl                                        06-36097073

Balspelen                       Bas Keijer                           bas.keijer@sporteco.nl                         06-52631217

Badminton                     Zita Veen,                           vanzitavv@msn.com                              06-25173650

Breakdance                   Tim Hendriks                       info@movementstudios.nl                     06-81594352

Caecilia (harmonie)      Geert-Jan Stravers             muzikaal-beleid@caeciliabest.nl           0499-397031

CultuurspoorBest          Robert Spronk                    rspronk@cultuurspoorbest.nl                 0499-372609

Dans-á-Lon                    Lonneke van Oort              lonneke@dans-a-lon.nl                           06-44692440 

Dansgarde                     Deveny v. Heesch              deveny_heesch@live.nl                            06-47446713

Dédédanceballet           Veronique Shearman         info@dededance.nl                                   040-2544052

Golf                                Ina Broeders                      info@bestgolf.nl                                       0499-391443

Gymnastiek Ver. Best   Lisette Leijtens                  lisetteleijtens@gvbest.nl     

Handbal                         Martien vd Mortel              mjavandemortel@onsbrabantnet.nl         0499-373667

Hockey                           Erik v. Dorst                       jjc_coordinatorjf@mhcbest.nl                  06-31666782

Jc.Todo                          Janneke Waasdorp            Janneke@jctodo.nl                                    06-15601356

Judo Sandokan              Eric vd Linden                    Eric.van.der.linden@gmail.com                 06-10274611

Gym Ver. Best               LisetteLeijtens                   lisetteleijtens@msn.com                          0499-395593

Key4Music                     Judith van Dun                   info@key4music.com                                 06-25411235

Kidspole                         Bettine Sarton                   info@best-body-mind.nl                            06-47781107

Korfbal                           Frederiek vd Kaaden         fvanderkaaden@onsbrabantent.nl            0499-850320

Mindfulness+klanken    Nicole Rutten                    lifecoachplus@telfort.nl, Gertina.bakker@samenbest.nl

Schaken                         Erika Sziva                         schaaklesbest@outlook.ncom                   06-40554600

Snorkelen                      Wendy vd Waals                pr@lutra.info                                              06-28891612

Scouting Frama             Bianca Moelens    biancacm1@outlook.com    0499-313200/Blokhut:0499-399286

Scouting Oud Best                                                    welpen@scoutingbest.nl                                    

Sportschool Boelots      Mari en Manon Thoonen    info@sportcentrumboelots.nl                     0499-392334

Sportschool Casemier   Marcella Casemier              info@sportcentrumcasemier.nl                  0499-390112

Sportschool Dekkers     Erwin Dekkers                    info@sportschooldekkers.nl                      06-13480914

Tafeltennis                   Frank  Linssen                    jeugdzaken@ttvbest,nl                               06-24406298                                                               

Tennis LTVB                   Nienke Adriaanse               nadriaanse@hotmail.com                            06-45153131

Tennis Smashing'89       Adri Landwier                      a3landwier@gmail.com                              06-43751215

THW Tijgers                    Damian v. Hoorn                  info@thwtijgers.nl                                       06-81155048

V.v. Best Vooruit            John vd Biggelaar                bestvooruit@ziggo.nl                                   06–23988497

V.v. Wilhelmina Boys      Kitty vd Nieuwenhuisen      kitty.wilhelminaboys@hotmail.com             06-12400478

Volleybal                        Wendy vd Hondel                 tc@vvc-best.nl                              

Yoga                               Mariëlle v Zon                     pmvanzon@outlook.com                               0499-397513

Zwemmen/polo               Hanneke Bunkers               dolfijnenplan@debrabantsedolfijnen.nl        06-34730340

Zelfverdediging              Ron vd Beukering               info@hapkidonederland.nl                             06-46555555