SchoolSport Best: 

Voor al uw vragen een mail naar: info@schoolsportbest.nl

Om af te melden, als je verhinderd bent tijdens de kennismakingscursussen, graag een "belletje" of mail naar je trainer/begeleider, zie onder:

Aikido                            Hans Floor                         aikido@zonnet.nl      06-12574710 of 399449

Atletiek                        Diet Gröneveld                     diet.groneveld@kpnplanet.nl    06-13275196

Musical- en Yoga- studio Batîco   Judith Postuma  info@batico.nl                            06-36097073

Balspelen                      Bas Keijer                          bas.keijer@sporteco.nl              06-52631217

Badminton                     Zita Veen,                          vanzitavv@msn.com                  06-25173650

Breakdance                   Tim Hendriks                     info@movementstudios.nl          06-81594352

Harmonie St. Cecilia      Erik Noorman                   secretaris@caeciliabest.nl                

Dans-á-Lon                    Lonneke van Oort              lonneke@dans-a-lon.nl            06-44692440 

Dansgarde                     Deveny v. Heesch              deveny_heesch@live.nl            06-47446713

Dansstudio Batico         Ine Schroven                      dansstudio@batico.nl                06-26077999

DéDé Dance                 Megan Aerdts                      info@dededance.nl                  040-2544052

Golf                                Eva Timans                      info@bestgolf.nl                          0499-391443

Gymnastiek Ver. Best    Marjolein v. Huijkelom     ledenadministratie@gvbest.nl    

Handbal                         Martien vd Mortel        mjavandemortel@onsbrabantnet.nl 0499-373667

Hockey                           Erik v. Dorst                       jjc_coordinatorjf@mhcbest.nl   06-31666782

Jc.Todo                          Ömer Yildiz                         info@jctodo.nl                          0499-460 111

Judo Sandokan              Eric vd Linden                 Eric.van.der.linden@gmail.com  06-10274611

Korfbal                           Frederiek vd Kaaden   fvanderkaaden@onsbrabantent.nl  0499-850320

Scouting Frama             Bianca Moelens   biancacm1@outlook.com    0499-3200/Blokhut:0499-399286

Scouting Oud Best        Bart Spanjers                       welpen@scoutingbest.nl                               

Sportschool Casemier   Marcella Casemier             info@sportcentrumcasemier.nl 0499-390112

Tafeltennis                     Frank  Linssen                   jeugdzaken@ttvbest,nl             06-24406298       

LTVB Tennis en Padel  Joris Raaijmakers             Jorisraaijmakers@gmail.com      06-42814913

V.v. Best Vooruit             John vd Biggelaar               bestvooruit@ziggo.nl              06–23988497

V.v. Wilhelmina Boys  Kitty vd Nieuwenhuisen  kitty.wilhelminaboys@hotmail.com  06-12400478

Volleybal                         Wendy vd Hondel                tc@vvc-best.nl                              

Yoga                               Mariëlle v Zon       pmvanzon@outlook.com                       0499-397513

Zwemmen/polo               Heidi Huizen                       secretaris@debrabantsedolfijnen.nl

Zelfverdediging              Ron vd Beukering                  info@hapkidonederland.nl    06-46555555